PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

OCELÁK 2016
Termín už je jasný. Ocelák i Oceláček v příštím roce bude v sobotu 10.9.2016.
Pozitivní zpráva je ta, že navyšujeme počet regulovčíků z pěti na 13!!!. A to hlavně díky Vám, kterým se líbí místní krajina se zajímavým stoupáním, bezpečným klesáním a rychlými rovinkami.
Takže SPORTU ZDAR a Oceláku 2016 zvlášť
Jirka z OL

 
2015 Obraz11947.jpg
Putovní dárky
Hrnkové ohlédnutí naší série pamětních dárků.
Jaká asi bude barva hrnku 8.ročníku Oceláka??? 
Jirka

 
Z+M Partner
Společnost Z+M Partner, která je jedna z hlavních partnerů Ocelových letců nám skvěle pomohla při organizaci bikového závodu OCELÁK 2015. 
Zde je odkaz jejich tiskové zprávy:

http://www.zmpartner.cz/novinky-a-aktuality/novinky/z-m-partner-podporuje-vsestranne-sportovce-250cz
V roce 2016 a přesněji 10.9.2016 se uskuteční 8.ročník tohoto bikového závodu. Budeme rádi, když bude mít společnost Z+M Partner více účastníků na tomto závodě.
Jirka
Putovní pohár 2015.jpg
Putovní pohár
Vítěz letošního 7.ročníku je znám. Dan, který jel za tým Lidé a hory Duratec přijel na svého prvního Oceláka a hned zvítěžil. Vzdálenost 50km s převýšením 1000m ujel v čase 2:09 hod.
*  *  *  GRATULUJEME  *  *  *
Jirka
Ocelák 2015
Za krásného počasí se v sobotu v deset hodin odstartoval 7.ročník Oceláka a Oceláčka 2015. Už páteční prezentace naznačila, že účastníků bude víc než v loňském roce. Jako novinku jsme zařadili zahřívací okruh vedený přes obec Hradešín podpořený písní Jede jede mašinka z místního rozhlasu. Po tomto jednom kilometru se letmým startem začalo pole 77 bikerů roztahovat. Po novém asfaltu se letělo rychlostí přes 40km, ale blízký les tuto rychlost podstatně snížil. Pak už následovalo klesání, stoupání, picí občerstvovačka, rovinky a převážně lesní cesty.
Opět nás zamrzelo přeznačení trasy od pár pitomců a na stejném místě jako vloni. Tuto část trasy si pro další roční ošéfujeme jináč.
Lesní lávky, včetně singlů a kořenů si v druhé polovině trasy bikeři užili dost a dost. Rychlý a rovný dojezd do cíle, resp. jednoho 25km okruhu měl něco málo přes 500 nastoupaných metrů. Oceláci si tuto radost vychutnali ještě jednou. 
Velké díky patří partnerům. Jsou to: obec Hradešín, Z+M Partner, Enervit, Kooperativa, Rampušák, Planet cycling, Masáže, Bikeranch, Bike peloton a Survival. Další velcí pomocníky byli stavitelé na podiu, regulovčíci, časomíra, DJ Martin, obsluha občerstvovaček, lékařská služba, fotografové a další ochotní dobrovolníci. Čest a sláva patří i starostovi obce Hradešín.
Jirka

 
Středa, 9.9.2015
Mít v žákovské knížce dvě pětky, tak tomu se říká pěknej mazec a v tu chvíli začínají mít hýžďové svaly krušné období. Ovšem mít počet startujích "55" a ještě předem přihlášených na 7.ročník Oceláka, tak to je pro nás velice příjemné numero. 
Odměna bude sladká a to nejen v podobě pěkného počasí, krásného ohňostroje, příjemné hudby, ale i celého odpoledního programu v obci Hradešín... :-)
Ale to ještě není vše, musím si taky nechat nějakét překvapení pro závoďáky. Tak těšte se...... :-)
Mimo jiné,.... zítra se už stěhuji přímo do sportovního areálu v Hradešíně, kde náš čeká perná příprava trasy, včetně doladění posledních novinek. Mapu Oceláka, kterou si teď můžete prohlédnout, tak tu můžete považovat za neměnnou. Zítra se pouštíme do značení trasy.
Jirka
Počasí_4.9.2015.jpg
Počasí
Zatím dlouhodobější předpověď vypadá na sobotní závod skvěle. Tak snad se to meteorologům z Norska povede dodržet ... :-)
Jirka
36 a 15
Krásná čísla? Snad. Jsou to nedělní a dnešní (středeční) teploty při projížďce trasy závodu. Zatím co jsme v neděli hasili žízeň o 106 a cpali se ostružinami, tak dnes za chladnějšího počasí a i za mírného deštíku se taky dalo jet. Řekl bych, že kdyby byla na Oceláka 20tka, tak bych byl moc spokojen.
Další čistka trasy bude tento víkend v odpoledních hodinách. Pak už jde do tuhého. Ve čtvrtek proběhne značení trasy s pátečním dokončením a to vše před večerní prezentací.
Jirka 
Putovní pohár 03.jpg
Putovní pohár
Vítěz letošního 7.ročníku bude i zde na Putovním poháru zvěčněn.
Jméno bude známo 12.9.2015 kolem 13 hodiny.
Jirka
25.8.2015
Zítra, tj 26.8.2015 je poslední den na přihlášení s nárokem na pamětní dárek 7.ročníku Oceláka.
Tak kdo se přidá k 28 statečným ... :-) , kteří už mají zajištěný dárek včetně shlédnutí tradičního 5minutového ohňostroje.
Jirka

 
Sobotní Jistebnice
Pátý závod Galaxy seriálu už je za náma a před námi je mistrák v Kácově a pak finále ve Strašicích. Zatím mámě pěkně rozjeté celkové vítězství, ale nepředbíhejme.
V neděli jsme si projeli kousek z trasy Oceláka s tím, že 30.8. si dáme zase další část trasy. Zatím likvidujeme šlahouny od ostružin a kosíme kopřivy, které jsou v cestě nepříjemné. Velké záludnosti na trase nejsou, takže i letos by vše mělo proběhnout na pohodu.
Jirka

 
Sobota a neděle
Tento víkend byl ryze nezávodní a tak projetí trasy Oceláka byla dobrá volba a vše šlo v poklidném tempu. Stihli jsme i největší překážky z trasy odstarnit. Další velká čistka bude až poslední víkend před závodem, čili 5.9.2015. Pak následný čtvrtek a pátek proběhne značení trasy.
Jirka
Čekáme na 13 přihlášeného ... :-)
Odvážní závoďáci
Tak a je to tady. Zatím krásné číslo, čili krásný počet přihlášených. Na 7.ročník Oceláka 2015 je k dnešku přihlášeno 7.statečných...... :-)
Jirka
16.7.2015
To je datum, kdy uvidíte první statečný závoďáky 7.ročníku Oceláka 2015.
Jirka

 
Seznam přihlášených
Přihlašování je v plném proudu, a tak kdo ještě váhá, nechť neváhá. V polovině července odkryjeme startovku přihlášených, zkrátka první odvážlivce tohoto 7.ročníku Oceláka.
Kdo má zájem o přidělení svého šťastného startovního čísla, tak nechť píše SMS na 724804795 nebo mailík na  
jpindak001@seznam.cz.
Jirka 
ZMĚNA ...
Start Oceláka i Oceláčka je posunut na 10:00 hodinu a to z důvodu, že obec Hradešín v tu sobotu bude slavit 1110 let jeho vzniku. Takže sobotní program zde bude jak sportovní, tak i kulturní. Máme se teda na co těšit... :-)
Jirka

 
PŘIHLAŠOVÁNÍ na OCELÁKA i OCELÁČKA je SPUŠTĚNO !!!
Odkaz je v sekci Přihlašování
Jirka; 8.6.2015
PROJÍŽĎKA
V neděli jsme projeli celý okruh Oceláka, tj. 25km. Trať byla suchá a pěkně nám to na ní svištělo. Poladili jsme kde bude i nová občetsrvovačka. Pakliže počasí vyjde, tak tuto neděli, tj. 7.6. na trasu vlítneme znovu..
Jirka; 1.6.2015
PŘIHLAŠOVÁNÍ
Přihlašování na Oceláka a Oceláčka spustíme v červnu a to za zajímavou startovní cenu.
Jirka; 13.5.2015

 
OCELÁK 2015
Letošní 7.ročník Oceláka se pojede opět mezi střediskovými vesnicemi Hradešín, Mrzky, Kozojedy, Štíhlice a Masojedy. Trasa se oproti loňsku změní cca ze 30%. Na zvážení budou dvě trasy o délce 25km a 50km, s tím, že uvažujeme o zaváděcím kole cca 3km pro rozřazení závoďáků.
Bližší info bude opět zde a to po projetí a vyladění dalšího kusu trasy závodu.
Jirka; 30.4.2015
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one