PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

Máme nové video od Franty a Dana :
https://www.youtube.com/watch?v=6cgS9G9A9mY&feature=em-share_video_user

Po zásluze odpočíváme :-), ale sportovně. Připravujeme Oceláka 2018 s podstatně změněnou trasou.
 

Poděkování 2
Poděkování patří nejen fotografům, ale i videu od Ivana. Pakliže máte přes půlhodinky čas, tak na něj můžete juknout. Zdůraznil bych jen čas po 14 minutě, kde je vidět přeznačená trasa pod Šemberou.
Jirka, 13.9.2017

Poděkování
Poděkování zaslouží všichni, kteří se podíleli na letošním Ocelákovi. Silné emoce, už ze mě vyprchali, a tak můžu a to jmenovitě poděkovat ....., protože bez Vás by tato sportovní akce v žádném případě nešla zorganizovat.
Jirka, 12.9.2017

Žiju!!!
přátelé, kamarádi, bikeři a vy co máte rádi naše stránky a i náš závod OCELÁK. Jsem rád, že jsem přežil pětidenní maratom v Hradešíně.
Dnes večer se už budu věnovat nejen hodnocení toho, co se odehrálo dne 9.9.2017...

Jirka, 11.9.2017

Ztráty a nálezy,
v neděli jsem našli svazek klíčů. Byli lehce pohozené v trávě ve sportovním areálu.
V případě vrácení volejte
724804795
Jirka, 11.9.2017


Vážení bikeři a bikerky,
v tuto dobu odjíždíme směr Hradešín. Sportovní areál nás čeká, aby jste i vy měli vše na závod i po závodě připravené. Od teď už jsme pouze na mobilních číslech: 724804795 a 776128416.
Sportu zdar a Ocelákům zvlášť :-)

 
hrnek OL 2.jpg
Pamětní hrnek
V pořadí devátý hrnek, už je pod střechou a čeká na předem přihlášené závoďáky.
Jirka, 5.9.2017

 
Neděle 3.9.2017
Dnešní čistka a projížďka trasy proběhla úplně v pořádku. Dokonce nám při ní i lehce sprchlo. Peloton čtyř bikerů doprovázený motorkou projel celý okruh Oceláčka. Padlý strom na trase na nepřehledném místě ve sjezdu je už minulostí. Jediný zádrhel na trase jsou ještě rozbořené lávky přes mokřiny na cca 20km.
Na středu nevečír je připravena jedna ostrá projížďka. Ve čtvrtek plánujeme ještě jednu pohodovou jízdu celého okruhu Oceláka a to už včetně značení trasy.  
Jirka, 3.9.2017
mapa příjezdu 4.jpg
Dne 9.9.2017 bude ještě silnice Úvaly - Přisimasy - Hradešín uzavřena. Z Úval se může přijet autem do Hradešína přes Škvorec.
Ovšem pro závoďáky, kteří chtějí přijet na Oceláka na kolech z Jiren a Úval je cesta přes Přisimasy jak stvořená.
Jirka, 2.9.2017
voda 3.jpg
H2O
Část picí bašty pro závoďáky je připravena. Hlídáme jí, jak oko v hlavě.
Kdyby začal hořet byt, tak jsme připraveni.....

 
Novinka pro bikery - běžce
Přesně tak. Ti co si po závodě na horském kole chtějí ještě protáhnout brka, tak mají možnost se přihlásit na prezentaci ještě k běžeckému závodu Ocelová Osma. Startovné pro bikery je zdarma.
Jirka, 28.8.2017


První část startovky je za náma
V současné době je přihlášeno celkem 36 závoďáků. Z toho 23 na Oceláka  a "pouze" 13 na Oceláčka. Je jasné, že kdo si chce zazávodit, tak si rád vychutná trasu 2x. A určitě si při tom přijdou na své, např. při výjezdu lesní cestou kolem Šembery. Oceláček je zatím v plenkách a využívají ho především kochající se závoďáci. Ti pak před svým cílem nestačí kroutit hlavami, když jsou předjížděni závoďáky z dlouhé trasy. Ale my, Oceláci jsme rádi, že i tito závoďáci si přijdou na své a nabudí si své picí kalíšky a v cíli lehce vyčerpaní ochutnají pivo Rampušáka ze soukromého pivovaru v Dobrušce.
Jirka, 27.8.2017


Prodloužení termínu přihlášek za levnějš
V propozicích závodu máme napsaný termín 25.8.2017 s nárokem na pamětní dárek, tak tento termín prodlužujeme do neděle 27.8.2017. Reklamka, která nám vyrábí pamětní dárky nám posunula termín až do nedělní půlnoci. Tak proč i toto nevyužít.
Jirka, 25.8.2017
ceny_souhrn.jpg
Ceny pro bednaře
Ptáte se jaké letos budou ceny? Tak takové to.
Dále pak máme připravené ocenění pro nejrychlejší ženu a nejrychlejšího muže na trase Oceláka.
A v neposlední řadě i ocenění pro Kamarádské týmy (muže a ženy).

 
Změna propozic
Ano ano, změna je tady. Ovšem tato změna je ku prospěchu přihlášených závoďáků, ale i pro ty, kteří risknou přihlášení, až na sobotní prezentaci čekáním ve frontě a ještě k tomu bez pamětního dárku.
Změna spočívá v tom, že letos nebudeme korigovat kategorie a budeme vyhlašovat všech 16 věkových kategoriích, tak jak jsou v propozicích vypsané. Samozřejmě včetně dvou Kamarádských týmů.
Jirka, 24.8.2017
Čistka trasy
Nedělní vyjížďka po trase proběhla v pořádku. Máme pročištěnou třetinu trasy od ostružin. Snímky jsou před a po čistce. No není to paráda :-)
Nerad přijíždím do cíle se šrámy na rukách a nohách, přesně tak jako teď v Chrudimi.
Jirka, 20.8.2017
trasa před čtc..jpg
trasa po čtc..jpg
Čistka trasy
Za příznivého počasí budeme v neděli čistit trasu od ostružin a větších volných kamenů.
Jirka, 18.8.2017


Poháry a medaile
Ocenění pro nejrychlejší už jsou zadané do výroby, takže spojování 16 vypsaných kategorií, kde bude málo závoďáků v letošním roce nebude. K tomu budou připravené ceny i pro Kamarádské týmy a to v obou kategoriích (muži a ženy). Krom toho bude na Putovním poháru připraveno místo pro zapsání jména absolutního vítěze dlouhé trasy.
Jirka, 15.8.2017


Pojištění na závod
I v letošním roce se bude možno na závod úrazově pojistit. Využijte toho. Vše bude na sobotní prezentaci připravené.
Jirka, 24.7.2017


2 projetí trasy
Zítřejší sobota (17.6.) a následná neděle (18.6.) je stvořená pro znovu projetí trasy Oceláka. Jen déšť by mohl náš záměr zmařit.
Jirka, 16.6.2017 
TOP_02.jpg
Pamětní hrnky
Pro předem přihlášené
závoďáky bude opět připraven pamětní dárek, tzn. do 25.8.2017.
Přihlašování na závod je spuštěno
Jojo, konečně jste se dočkali :-)
Oceloví letci 

Startovní čísla
Závoďáci, kteří mají své oblíbené číslo, tak toto číslo si můžou rezervovat na mailu: jpindak001@seznam.cz. Tak neváhejte a pište.
Zkrátka kdo dřív píše, ten má svém startovním číslo.

Jirka. 6.6.2017

Projetí trasy
Stejně tak jako vloni, tak i letos a zase s předstihem budeme projíždět trasu Oceláka. Za slušného počasí vypadá další projetí trasy na 23.víkend tohoto roku.
Jirka. 4.6.2017 


Červen
Tak to je ten rozjezdový měsíc pro přihlašování na Oceláka a mladšího brášku Oceláčka. Včerejší projetí trasy nám dopilovalo lehce pozměněný začátek závodu. Jeden okruh bude mít fakt 25km a né víc. Start bude na stejném místě jako loni, tzn. u sportovního areálu v Hradešíně u Prahy. Ovšem to bude start slavnostní. Ostrý start bude o pár desítek metrů jinde. A to jen proto, aby si i diváci při závodě přišli na své ... :-)
Jirka. 21.5.2017 


Změna trasy
Nepatrná změna trasy by mohla přinést bezpečnější průjezd pro kochající se závoďáky. V loňském roce se nám do trasy závodu nedobrovolně zapojil nežádoucí létající bodavý hmyz. Sršáni. Tento úsek, který je cca na 3km chceme teda změnit. Tím by se některým závoďákům podstatně ulevilo, neb táhlý výjezd na cca 5km by odpadl. O této změně trasy budeme zde informovat.
Jirka, 3.3.2017 

Přátelé, kamarádi a ostří bikeři
I v roce 2017 bude Váš oblíbený Ocelák. Znám je pouze termín ( 9.9.2017 ), místo konání (Hradešín) a že budou opět dvě trasy (50km a 25km). Na ostatní detaily závodu je zatím času dost. V průběhu dalších měsíců budeme zveřejňovat podrobnosti k tomuto dni tří devítek ( 9.ročník 9.9.2017 )
Jirka, 7.2.2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one