PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

Ocelová Osma se poběží i v roce 2017 :-)
Zvažujeme rozšíření počtu dospělých kategorií a přidání kategorií dětských.
18.9.2016

Překvapení je tady. První ročník Ocelové Osmy byl něco jako na spadnutí. Poslední den před ukončením registrace byl přihlášen pouze jeden závodník, takže zde asi nebylo co řešit. Ovšem pár dní před závodem jsem začal přijímat zprávy o tom, zdali opravdu bude závod zručen nebo ne. Moje odpověď zněla, že i kdyby měl být na startu jen jeden závoďák, tak závod bude. A co se stalo v den závodu? Na startu bylo 12 závoďáků.
Pokračování příště ...
12.9.2016

Podle počtu přihlášených na Ocelovou Osmu to vypadá, že první ročník běžeckého závodu nebude. Ovšem my jsme ocelový, takže závod bude i kdyby trakaře padaly a na startu by stál pouze jeden odvážlivec, který by se chtěl protrápit osmy kilometry v Hradešínském lese. Takže 11.9.2016 v 11hod bude start prvního ročníku!!! Věkové kategorie poladíme společně na nedělní prezentaci. A sportu zdar
6.9.2016

Běžecká trasa Ocelové osmy je hotova. K prohlédnutí je v sekci "Mapa trasy"
Asfalt je pouze jeden kilometr po startu a ten samý se poběží obráceně k cíly. Ostatních šest kilometrů je v terénu a to jak po širokých cestách, tak i po singlech. Na trase budou kilometrovníky, aby jste mohli správně hospodařit se svými silami. Značení bude na A4 žlutou šipkou a pak i bíločerveným mlíkem, to vše ještě doplněné barevnými smailíky o rozměru A4.  
22.8.2016
 
Nedělní vyjížďka po běžecké trase krapet určila změnu a to ve dvou místech. Úvodní 1,5 km po asfaltu se zkrátí na 1km a vypadá to, že stejnou cestou se poběží i na zpět do cíle. V neděli 21.8. pak celou trasu závodu přeměříme a definitivně zveřejníme. Kdo by si chtěl ten den v odpoledních hodinách s námi trasu proběhnout, je vítán.
8.8.2016

1) Přihlašování na běžecký závod už je spuštěno :-)
2) Trasa je už změřená a vzdálenost je přesně 8 km. K tomu máme  ještě změřené nastoupané metry a těch je 66, takže je to takřka rovina.
3) Na trase není stánek s občerstvením, ten je až v cíli.
4) Před prvními závoďáky nepojede motorka, ale jeden z pořadatelů na horském kole.

25.7.2016
OCELOVÁ OSMA
Co to je? Je to novinka v podobě dalšího sportování pro širokou veřejnost.
Připravujeme 1.ročník běžeckého závodu přímo v Hradešíně u Prahy. Trasa závodu bude vedena převážně po zpevněných lesních cestách. Asfalt je pouze po startu a při doběhu do cíle. Délka závodu se ladí, ale předpokládaná vzdálenost by měla být kolem 8 kilometrů.
Datum je stanoven na neděli
11.9.2016 se startem v dopoledních hodinách.

Průběžně budeme doplňovat další informace k těmto dvěma závodům
Jirka,1.1.2016
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one