PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

4. článek do naší diskuse:

Jirka Kala, triatlonista hájící Radotínské barvy, si v průběhu týdne pořádně máknul. Nejprve si v sobotu 10.9. zlepšil čas na 10km v závodě Birell Běh na 10km v Praze na 38:02. Hned druhý den se postavil na trať 8km závodu- Ocelová osma, kterou vyhrál.
Gratulujeme k výborným výkonům. Jen tak dál
3.článek do naší diskuse:

Jiří Pinďák přiložil k Oceláku další svoji disciplínu :O). Příjemná atmosféra a stupně vítězů pro všechny :O). Více na
Václav Novák
2.článek do naší diskuse:

Dnes jsem potrápil své tělo na 8km krosu prvního ročníku "Ocelové osmy." Mladý 20ti letý atlet zle dotíral a nedovolil mi povolit, ale odolal jsem a s vidinou zisku krásného poháru zvítězil v čase lehce pod 31min. Díky Jirkovi za pozvání a organizaci / My first "running" trophy, 8km race