PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

* * *  S I L V E S T R O V S K Ý    B Ě * * *
Počasí by mělo běžcům na silvestrovském běhu přát. A taky, že přálo. O silvestrovského dne v podvečer se postavilo na start třetího ročníku rekordní počet závoďáků.
Kuba, Honzik, Olda, Jirka, Vojta, Petr, Lenka, Terka, Honza a nejmadší závoďák Oldik z nedalekého Škvorce.
Příprava závodu netrvala dlouho, jen rozmístění svíček zahralo nejvíc času. Ale pak už se jen čekalo na start po idividuálním rozcvičení každého závoďáka. Rok 2018 a start v 18:18, že byl nestandardní, ale za to trefný. Pak už se tepovka všem rozjela na plné obrátky. V první kopci po cca 200m se utvořila dvoučlenná skupinka vedená Kubou s následovníkem Honzíkem. Ovšem nejostřejší start měl nejmladší Oldík. Škoda, že toto brutální tempo nevydržel dlouho. Ostatní si první kilometrový okruh vychutnali pěkně pospolu. V druhém okruhu se už závod rozběhl vážněji. Pořadí se párkrát pomíchalo a ve třetím kilometru si už závoďáci pohlídali své pozice. Ovšem posledních 150 před cílem se začalo ještě více závodit. Honzík si za velice slušný sprint vybojoval stříbrnou medaily, když předběhl před cílem Jirku a Oldu. Další souboj pak svedly Lenka a Terezka. Výkon nejstaršího závoďáka Honzy nemůžu opomenout. Klobouk před jeho výkonem. Byl jediný účastník z místního Hradešína.
Takže co napsat závěrem? Po vyhlášení a předáni cen mě závoďáci mile překvapili s dovětkem, že se těší na další ročník Hradešínské trojky a opět na Silvestra.
Poděkování patří Oťasovi, jenž si zahrál na startéra a po zapisování výsledků i v jednotlivých kolech si střihnul i celkové vyhlášení. Dále patří poděkování divačkám, které udělaly krásnou atmosféru před i při závodě.
Jirka, 2.1.2019


Počasí by mělo běžcům na silvestrovském běhu přát. Nebude ani hic a anic mráz
Jirka, 27.12.2018
 
počasí.jpg
Tradiční rychlé špunty pro zletilé i nezletilé se už chladí. Stejně tak ocenění pro všechny odvážné borce, kteří si i poslední den v roce chtějí protáhnout svá brka.
Jirka, 9.11.2018

Konečně bude třetí ročník silvestrovského běhu za tmy a možná i na sněhu :-). No to ještě uvidíme... První dva ročníky byly o víkendu, takže mohl být start v poledne. Letos je silvestr pracovním dnem a tak start je posunut na 18 hodinu. Lampióny nebo podobné osvětlení bude parádní a bude nám jejich světlo ukazovat směr trasy závodu. Na přípravu závodu jsou zváni nejen běžci, ale i dobrovolníci z řad diváků. Sraz si dáme v 17:30 hodin u prezentace před obecním úřadem v Hradešíně.
Jirka, 22.10.2018

Silvestrovský běh má i svůj název "
HRADEŠÍNSKÁ TROJKA"

V příštím týdnu začneme s přípravou a zajištěním medailí, cen a lampiónů. Ty budou rozmístěny na trase závodu, ale hlavně na startu a v cílové rovince.
Jirka, 12.10.2018
Silvestrovský běh 2018_Hradešín.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one