PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

OCELOVÉ VÝZVY
Tyto výzvy už běží automaticky třetí měsíc. Teď v červnu už začínají závody, ale proč si třeba nějakou výzvu ještě nezkusit. Nechámeje běžet ještě do srpna. Všichni zúčastnění jsou nebo budou obdařeni krásnými dřevěnými medailemi se svým výkonem za daný měsíc. Letos je taková situace poprvé a my nechceme zbytečně přibýrat na váze. Tak šup obout trepky a vyrazit do přírody.
Oceloví letci
7.6.2021


OCELOVÁ VIRTUÁLNÍ VÝZVA_poslední dubnové dny
A právě poslední dubnové dny ještě můžou s celkovým pořadím na jakékoil výzvě zamíchat. Pátek konec.
Takže od soboty se můžete těšit na další Ocelovou měsíční výzvu. Přihlašování spustíme o víkendu.

Oceloví letci
26.4.2021


OCELOVÁ VIRTUÁLNÍ VÝZVA_připravujeme květnové spuštění
Přihlašovat se můžete do:
Ocelové virtulní výzvy - kolo - květen
Ocelové virtulní výzvy - běh -
květen
Ocelové virtulní výzvy - chůze - květen
V tomo odkazu vše najdete: http://www.m-world.cz/index.php?page=results
Oceloví letci
21.4.2021
medaile_duben_3.jpg
Na těchto dřevěných medailí budou vyznačeny tvé zdolané kilometry a opatřeny barevnou stuhou. Vše bude k tobě domu poštou doručeno.
OCELOVÁ VIRTUÁLNÍ VÝZVA_kolo (koloběžka)

Vychytej si počasí, vyber si nejlepší terén, najdi si svůj čas a vyraž pokořit
OCELOVOU VIRTUÁLNÍ VÝZVU
1) Ocelová virtuální výzva je samostatná cyklistická výzva určená pro jednotlivé měsíce. Kdo chce může zkusit hned první měsíc, což je právně už DUBEN.
2) Výhoda je ta, že kilometry si můžeš najíždět kdy chceš a kde chceš.
3) Do systému Sport-Base aktivity se jen musí zapsat ujeté km a čas z každé jízdy a to od prvního dne do posledního v daném měsíci.
4) Pro kontrolu se do výzvy též musí uložit soubor v .jpg nebo .png nebo soubor .gpx typu trk. Postup je vysvětlen v nápovědě virtual by sport-base
5) Průběžně budou na webových stránkách zobrazovány zdolané km i časy, včetně tvého umístění a pozor, a to i tvých „soupeřů“.
6) Po uplynutí každého měsíce ti bude kromě uspokojení z výkonu zaslána dřevěná medaile s počtem ujetých km, který jsi zdolal(a)
7) Ke stažení bude i certifikát o zdolání OCELOVÉ VIRTUÁLNÍ VÝZVY
Oceloví letci
8.4.2021


OCELOVÁ VIRTUÁLNÍ VÝZVA_už je spuštěna
Přihlašovat se můžete do:
Ocelové virtulní výzvy - kolo - duben
Ocelové virtulní výzvy - běh - duben
Ocelové virtulní výzvy - chůze - duben

V tomo odkazu vše najdete: http://www.m-world.cz/index.php?page=results
Oceloví letci
7.4.2021


Sportovní výzva_statistiky
Právě tyto měsíční statistiky tiě pomůžou se posunovat v před. Někdo to zvládne sám a někdo holt k tomu potřebuje sledovat i své soupeře :-)
Ještě, že ty statistiky máme :-)

Oceloví letci
6.4.2021


Sportovní výzva_START
V tomo týdnu rozjedeme tuto Sportovní výzvu. Těšte se, máte na co. Zajímavé pak bude i celkové finálové vyhlašování s věcnými cenami.
Oceloví letci
5.4.2021


Sportovní výzva
Jelikož se nemůžeme potkávat při různých sportovních událostech, tak jak dřívávejc, tak jsme se se společností Sport-Base Timing, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, vymysleli Sportovní virtuální výzvu pro chodce, běžce a kolisty či koloběžkaře. Jedná se o samostatné výzvy v jednotlivých měsících počínaje dubnem a konče srpnem. Co taková výzva obnáší. Každý z přihlášených si bude zapisovat své zdolané kilometry s časem, které pak uvidí ve výsledcích stejně tak, jako uvidí i své soupeře. Můžete soutěžit a nebo jen zdolávat vše na pohodičku. Každý z vás dostane po uplynutí měsíce dřevěnou plaketu se stuhou, kde budou číselně zaznamenány zdolané kilometry.
Jde nám hlavně o to, aby sport zvítězil před jakokoukol jinou chorobou.
Oceloví letci
2.4.2021


Sportovní výzva_novinka
Holt změna je život. A tak i my připravujeme něco jako virtuální závody - nezávody. To záleží teď na každém z vás, zda se zúčastní a vše udělá na pohodičku nebo ryze sportovně bude odvádět ty svoje nejlepší výsledky.V čem výzva spočívá, o jaké sportovní disciplíny se jedná, jaké je přihlašování, startovné, ocenění a celkové vyhlašování, které proběhne kde jinde než v září na Oceláku 2021. Tam vyhlásíme Ocelového muže a Ocelovou ženu. Ale zpět na začátek.
Sportovní výzvy budou jednotlivě sledovány a to podle vašich výkonů v každém měsíci zvlášť. V měsících
duben, květen, červen, červenec a srpen můžete soutěžit v disciplíně chůze, běh a kolo (nebo koloběžka), vše bezmotorové. Můžete se tedy zúčastnit všech disciplín ve všech měsících nebo jen třeba v chůzi a jen třeba v květnu. Vše záleží pouze na tobě a ne tvé čase, si alespoň takto zasportovat.
Oceloví letci
30.3.2021
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one