PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

Ocelová virtulní výzva - běh - duben

Vychytej si počasí, vyber si nejlepší terén, najdi si svůj čas a vyraž pokořit

OCELOVOU VIRTUÁLNÍ VÝZVU

 
1. Ocelová virtuální výzva je samostatná běžecká výzva určená pro jednotlivé měsíce. Kdo chce může zkusit hned první měsíc, což je právně už DUBEN.
2. Výhoda je ta, že kilometry si můžeš naběhávat kdy chceš a kde chceš.
3. V systému Sport-Base aktivity je ještě Nápověda. Nic méně se jen musí zapsat uběhnuté km a čas z každého běhu a to od prvního dne do posledního v daném měsíci.
4. Pro kontrolu se do výzvy též musí uložit soubor v .jpg nebo .png nebo soubor .gpx typu trk. Postup je vysvětlen v Nápovědě.
5. Průběžně budou na webových stránkách zobrazovány zdolané km i časy, včetně tvého umístění a pozor, a to i tvých „soupeřů“.
6. Po uplynutí každého měsíce ti bude kromě uspokojení z výkonu zaslána dřevěná medaile s počtem uběhnutých km, který jsi zdolal(a).
7. Ke stažení bude i certifikát o zdolání OCELOVÉ VIRTUÁLNÍ VÝZVY.
8. Na MTB OCELÁK (25.9.2021) vyhlásíme ještě TOP nejúspěšnějších jednotlivců, kteří se nejvícekrát umístili v jednotlivých měsících na předních příčkách. Tito borci dostanou skleněné ocenění.
9. Cena za dubnovou Ocelovou virtuální výzvu je 120,-Kč
 
V ceně je zahrnuto zpracování vašich zadaných výkonů, individuální medaile s počtem dosažených kilometrů, online certifikát ke stažení o absolvování OCELOVÉ VIRTUÁLNÍ VÝZVY a finálové skleněné ocenění.
 
Kontakt: Ing. Jiří Pinďák; j
pindak001@seznam.cz; 724804795
Oceloví letci, z.s.

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one