PŘIHLÁŠKA NA OCELÁKA 2011

Závody 2018

Oceloví letci na závodech v roce 2018
Měsíc Den Název závodu Místo závodu seriál/sport km
LEDEN 6. Piatlon Újez nad Lesy 3+/ běh P,B,B,P
ÚNOR          
BŘEZEN 3.
18.
18.
31.
Kbelská 10
Českobrodská pečeť
Cape Epic
Morkovaské bajk
Praha-Kbely
Český Brod
Jižní Afrika
Morkovice
3+/ běh
běh

etapový MTB
G Host Karpaty
10
10
658/8dní
46
DUBEN 8.
14.
14.
21.
22.
22.
28.
Radonický běh
Mitas
Chřibská 50
Čarodějnický běh
Újezdský Duatlon

O pohár star. Phy9
Hustopeče AGROTEC
Radonice
Hr. Králové
Kroměříž
Úvaly
Újezd nad Lesy
Praha-Višňovka
Hustopeče
běh
Nova Cup
G Host MTB
3+/běh+kolo
Bike Ranch Cup
KPŽ
6
91;60
50
3,6
3,26,1
1hod

35
KVĚTEN 5.
12.
12.
13.

19.
27.
Jezernické viadukty
Mladá Boleslav Tour
Král Zahoria
Klánovický m.adventure
Bike Prague
Bike fest Kalnica
Jezernice
Mladá Boleslav
Skalica (SK)
Klánovice
Praha
Kalnica (SK)

KPŽ

3+/orienťák
IMSerie

 
49
56
52

35
49
ČERVEN 3.
9.
16.
16.
17.

20.
23.

30.
30.
Bikero Cyklomaraton
Milovická 50
Velká cena m. Úval
Hradešínský drncák
Česká Třebová
Quadriathlon
Houštecký Cyklomaraton
Drásal
Vinařská 50
Hradec Králové
Milovice
Úvaly
Hradešín
Česká Třebová
Dubeč
Houštka

Holešov
Šatov
Cyklomaraton

3+/XC


P,B,K,P
Cyklomaraton

KPŽ

 
60
50
4x5km
54;27
29
0,2;2;12;2
88

208;117
51
ČERVENEC 5.
14-24


28.
28.
Zděchovský krpál
Expedice:
Ještěd - Balt - Kolobřeh
Lužická jezera
Škoda Stupava Trophy
Slapský triatlon
Zděchovice
ČR - D - PL
PL - D - ČR

Stupava (SK)
Slapská přehrada

bike
brusle


IMSerie
 
28
740

36

42
0,5;30;4,5
SRPEN 4.
11.

18.
25.
Hostýnská 50
Podkrkonošský maraton
Manitou Železné hory
Lahocup
Hostýn
Lázně Bělohrad
Chrudim
Vranov nad Dyjí


KPŽ
 
47
90; 50

66
51
ZÁŘÍ 1.
8.
8.
8.
15.
22.
22.

28.
28.

29.
30.
Šela
OCELÁK
Ocelová Osma
Burčák Tour
Pražská 50
Mezi vinohrady
Hořátevská rovina
časovka na Truba
Zbraslavská osma

Ralsko MTB ČS
Zlínská 50
Hrad Helfštýn
Hradešín
Hradešín
Znojmo
Praha
Němčičky
Hořátev

rozcestí Šembera
Zbraslav
Ralsko
Zlín
bike
bike
běh
bike
bike
bike
bike
silnice
bike

bike
bike
50
100,60,30
8
57
50
42

40
3
8

52
50
ŘÍJEN 6.
7.

21.
Roháčova stezka
Šestajovická šestka
Klánovický půlmaraton
Kutná Hora
Šestajovice
Klánovice
běh
běh
běh štafeta
9
6
11+10
LISTOPAD 10. Černokostelecká 12 Kostelec nad Černými Lesy běh 12
PROSINEC 31. Silvestrovský běh Hradešín běh 3
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one